Direktor Karin Eesmaa  55565854  karin.eesmaa@harkujarvelasteaed.ee
 Õppejuht Anneli Pedask   55533097 

 anneli.pedask@harkujarvelasteaed.ee

 Naerukajakad õp.Aime, Marge-Elin, õp.abi Kristina  58607618  naerukajakad@harkujarvelasteaed.ee
 Laulurästad õp. Jane, Piret, õp.abi Svitlana  58859416  laulurastad@harkujarvelasteaed.ee
 Põldlõokesed õp. Veronika, Astrid, õp.abi Ingrid  58859612  poldlookesed@harkujarvelasteaed.ee
 Metsvindid õp.Rita, assistendid Julia ja Liina  58868682  metsvindid@harkujarvelasteaed.ee
 Koduvarblased õp. Kaja, assistendid Eva ja Malle 55535137  koduvarblased@harkujarvelasteaed.ee
 Pöialpoisid õp. Laura, assistendid Merike ja Meriliis 55530623  poialpoisid@harkujarvelasteaed.ee
 Tegevusterapeut  Miroslava Kivimäe  55538003  miroslava.kivimae@harkujarvelasteaed.ee 
 Muusikaõpetaja Hipp Kalkun   hipp.kalkun@harkujarvelasteaed.ee
 Liikumisõpetaja Kristina-Maria   kristina-maria.heinsalu@harkujarvelasteaed.ee
 Köök

Andra, Margarita, Olga

 58865095

 silva.uusoja@alasniidulasteaed.eu

andra.eenjarv@harkujarvelasteaed.ee

 Andmekaitse-  spetsialist Aslan Liivak 600 3857 aslan.liivak@harku.ee