Direktor

Karin Eesmaa

 55565854

 karin.eesmaa@harkujarvelasteaed.ee

 Õppejuht/direktori kohusetäitja

Anneli Pedask 

 55533097 

 anneli.pedask@harkujarvelasteaed.ee

 Naerukajakad

õp Marge-Elin, assistendid Kristina ja Helen

 58607618

 naerukajakad@harkujarvelasteaed.ee

 Laulurästad

õp. Jane, assistendid Margit ja Elise

 58859416

 laulurastad@harkujarvelasteaed.ee

 Põldlõokesed

õp. Veronika, Gerli, õp.abi Ingrid

 58859612

 poldlookesed@harkujarvelasteaed.ee

 Metsvindid

õp.Rita, assistendid Julia ja Anna- Kristina

 58868682

 metsvindid@harkujarvelasteaed.ee

 Koduvarblased

õp. Kaja, assistendid Eva ja Malle

55535137

 koduvarblased@harkujarvelasteaed.ee

 Pöialpoisid

õp. Laura, assistendid Merike ja Meriliis

55530623

 poialpoisid@harkujarvelasteaed.ee

Kaldapääsukesed

õp Piret, assistendid Ingrid ja Helena

53473902

kaldapaasukesed@harkujarvelasteaed.ee

Logopeed

Kaili Nikkinen

 

kaili.nikkinen@harkujarvelasteaed.ee

 Tegevusterapeut 

Miroslava Kivimäe

 55538003

 miroslava.kivimae@harkujarvelasteaed.ee 

 Muusikaõpetaja

Hipp Kalkun

 

hipp.kalkun@harkujarvelasteaed.ee

 Liikumisõpetaja

Kristina-Maria Heinsalu

 

kristina-maria.heinsalu@harkujarvelasteaed.ee

 Köök

Andra, Margarita, Olga

 58865095

andra.eenjarv@harkujarvelasteaed.ee

 Andmekaitse-  spetsialist